Archive: November 28, 2022

הולך ירוק, על ידי לא קונה דברים חדשים

מיחזור הוא נהדר. ראינו דחיפה קשה למדי בכיוון זה לאחרונה. אנחנו אוהבים את האמת כי שינוי שלנו של חומרה הוא בדרך כלל חוסך אותו מן המזבלה. זכור, כי פשוט ניצול חומרה ישנה יכול להיות יתרון מדי. אנחנו לא תמיד דורשים את הדבר החדש מבריק, אולי אנחנו בסדר עם מה שיש לנו. זה בדיוק מה lastyearsmodel.org הוא על. אתה יכול להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלהם, כמו גם אפילו לקבל מדבקות עבור התקנים הישנים שלך.

דפוס גומי עבור טרום הייצור אב טיפוס ניצול עיצוב מודפס 3D

כאשר אתה מקבל קרוב לייצור להפעיל את אב טיפוס באמת דרישה להכות את הסימן לפני משיכת ההדק. [בוב] עדיין קשה בעבודה מקבל את לוח התוצאות שלו מעל הקרקע, כמו גם המיזם האחרון שלו היה לגלות שיטה אב טיפוס גומי אטם מבלי לנשוף את התקציב shoestring שלו. הפתרון שלו היה לרתום את כוחו של הדפסה 3D לייצר עיצוב שממנו הוא עשוי לייצר את התבנית שממנו הוא מטיל את חלק הגומי.

כדי להפוך את הדברים קצת יותר קשה, הלהקה היא לא רק דקורטיבי, זה מכפיל כמו חלק מישוש של לחצני התוצאות. אתה יכול לראות את כל שישה מהם (לפני שהוא צבוע כדי לגרום להם להתבלט) בתמונה הבלתי מופרת לעיל. רק מעל התמונה זו היא תמונה של תהליך ביצוע עובש. קיסמים הם השעיית עיצוב מודפס 3D של הלהקה גומי בעוד המחצית התחתונה של עובש סיליקון מגדיר. כאשר זה התרחש [בוב] ריסוס שחרור סוכן כדי להבטיח את המחצית העליונה של התבנית לא להישאר בזמן שהוא נרפא.

התוצאות התבררו רק נהדר. בטח, זו לא השיטה ללכת אם אתה עושה הרבה דברים אלה. עם זאת אנו מתרשם באיכות גבוהה הוא להשיג עבור פריט חד פעמי.

אם המוצר הושלם בצד שמאל נראה מוכר זה מאז הסתכלנו בתפקיד האחרון יוני. [בוב] ממשיך עם שיפורים, כמו גם תוכניות להציג קמפיין מימון הקהל השבוע.

תיבת הפאזל של ולנטיין גורם לך לעבוד על מה בפנים

הנה חדש לקחת על קופסת מתנה אשר נעול מבפנים. אני לא מסתמך על קואורדינטות GPS או שעון בזמן אמת כדי לפתוח את התפס. במקום זאת, הקופסה עצמה פועלת כפאזל. בצע את רמזים חזותיים ושמע, מפנה את התיבה לאורך שלושה צירים על מנת להזין את קוד הנעילה.

ישנן שלוש הגדרות קושי שונות. הקלה ביותר משתמשת בלב LED כדי לציין איזה כיוון כדי להפעיל את התיבה הבא. זה מלווה צפצוף עבור טון נכון או ארוך יותר עבור תנועות שגויות. על הגדרת בינונית אתה יכול רק ללכת על ידי גוונים, אבל ברגע שאתה לדפוק את האורות יעזור לך לחזור למקום שבו אתה כאשר עושים את הטעות. ההגדרה הבלתי אפשרית אינה משתמשת בכל האורות.

[מאט] לקח השראה של כמה פרויקטים הפוך geocache בהשתתפות כאן על Hackaday. כבר היה לו לוח גילוי STM32F3 על היד אשר קיבל כמו מדגם. זה נוהג את כל האלקטרוניקה בפנים, עם הלוח gyroscope כמכשיר קלט. אל תחמיצו את הסרטון לאחר ההפסקה כדי לראות כמה טוב הדבר עובד.

משאבת ואקום מודפסות שקטות המעבדה

[ג’ואל] עשתה שיפור מסנוור לחנותו. אם אתה מאמין על זה, הרבה אנשים ישמע משאבה ואקום חזק, כמו גם לסבול את זה או לשים כמה תקעים האוזניים. עם זאת [ג’ואל] שמע משאבת ואקום חזק כמו גם מחשבה: היי, אני יכול לתקן את זה! האופציה שלו היתה לסגנון, כמו גם להדפיס את הצעיף שלו.

הוא עשה קצת מחקר במחקר בנושא, כמו גם גילה כי המורכבות בסגנון מפעילה את סולם מבוסס על הבקשה. לדוגמה, אתה לא רוצה להשפיע על זרימת האוויר של פליטה של ​​הרכב, כמו גם או שתיקח כוח סוס (ויעילות) פגע בו. במצב זה משאבת ואקום עושה את כל הרעש יש זרימת אוויר נמוכה למדי כדי להבטיח כי הוא לא דאגה. מה שהוא בסופו של דבר עושה הוא ליצור מבולבל שיסייע לכרית את התנודות באוויר על ידי צנרת אותו עם מבוך של ערוצים. התוצאה הסופית יורדת מ 92 dB ל 82 dB. זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל מדידות דציבל לא ליניארי אז זה בסופו של דבר שיש השפעה מצוינת. לשמוע על עצמך בסרטון לאחר ההפסקה.

שדה התעופה רנטגן מכונת teardown

שיש לו שדה התעופה לשאת על מכונת רנטגן יושב במוסך שלהם? כנראה [מייק] עושה, והוא שיתוף את הכיף על ידי פרסום סדרת וידאו cardown כי באמת חופר לתוך מכונת החומרה ואת מערכת ההפעלה.

בשלב זה הסדרה כוללת שישה קטעים ארוכים. הפרק הראשון, אשר תמצא מוטבע לאחר ההפסקה, מתחיל עם סקירה חיצונית של החומרה. [מייק] מזכיר כי זה לא פונקציונלי בשלב זה. הוא מנחש כי זה צריך לעשות עם הגדרות אבטחה כדי לאפשר למכשיר (הוא מייצר רנטגן אחרי הכל) או זיכרון מושחת שבב EPROM. נעילת הסיסמה מאושרת מאוחר יותר כאשר הוא מסתכל על פירוק קוד ומוצא מחרוזות המבקשות שם משתמש וסיסמה כדי לקבל גישה לחלק מהתפריטים. התשלום השני כולל פירוק יותר כדי להבין את הסיסמאות ולהשיג גישה מלאה למכונה. על ידי הווידאו הרביעי הוא X-Raying פריטים אקראיים מסביב לחנות ולאחר מכן כמה.

זה הרבה כדי לצפות, אבל זה מרגש לראות כמה רחוק הוא מקבל עם ציוד נדיר.

[תודה אנדרו]

Uncategorized

תכנות גנטי

[רון אלסינג] ביקש לנסות כמה תכנות גנטי, ולכן הוא הפיק בעיית מבחן פשוט: האם אתה יכול להפוך את מונה ליסה ניצול רק 50 polygons semitransparent? התוכנית מתחילה ברצף DNA אקראי. זה אז מוטציה, כמו גם משווה את עצמו לתמונה המקורית. אם המוטציה היא קרובה יותר, היא הופכת את הרצף החדש. התמונה הסופית שהוא מראה נראה די גדול אחרי 904,314 איטרציות.

[Prunesquallor] הסביר עבודה גנטית של אלגוריתם משלו. זוהי תוכנית פלאש כדי לפתח מכונית. הרכב מנסה להגיע ככל האפשר על פני שטח ללא עיגולים הנוסעים להכות את הקרקע. גודל הגלגל, כמו גם עמדות יכול לשנות יחד עם אורך האביב, קבוע, כמו גם damping. גרף עוקב אחר הביצועים הטובים ביותר יחד עם הממוצע. הוא מתכנן לבנות גרסה המאפשרת לך לשנות את הפרמטרים.

[דרך שעווה]

Hinged Nes מקרה מסתיר מסך LCD משולב

אנחנו בטוח לראות הרבה תיקים המקורי nes המשמשים בפרויקטים בזמן האחרון. הפעם סביב הדבר עדיין משחק את המחסניות המקוריות. זה היה אחד מטרות החשמל אשר [Maenggu] להגדיר לעצמו בעת שילוב מסך LCD עם קונסולת המשחקים. יש וידאו מהיר קליפ אשר מציג את הפונקציונליות של המכשיר. זה מוטבע אחרי הפסקה יחד עם כמה תמונות נוספות.

לעין שלנו nes נראה לגמרי unmodified כאשר המקרה סגור. חריץ המחסנית עדיין מקבלת משחקים, אבל אתה לא צריך להוריד את המסגרת למקום לאחר שהמחסנית הוכנסה. התמונה לעיל מראה כבל רצועת הכלים המחבר את החלק העליון והתחתון של הבנייה. הוא מסלול את האותות הן עבור מסך LCD ומתאם המחסנית לחומרה בבסיס. הוא מזכיר כי הוא השתמש באספקת החשמל המקורית. אנחנו לא בטוחים אם לוח האם המקורי משמש גם או אם זה משתמש איזה סוג של אמולטור.

Uncategorized

סולם של יעקב

[jandgse812] מראה לנו בדיוק איך לפתח סולם של יעקב מבית חלקים. עיקר ההוראות עבור עבודה זו כלולים במסמך להורדה, יש וידאו להורדה גם כן. הקפד לציית לסוף שבו הוא מראה לנו הרבה יותר בטוח כמו גם הרבה יותר טוב לתיקון. סולם ג’ייקוב בסופו של דבר הוא הוגן בסיסי לכל סוג של מעבדה מדעני מטורפת. אם אתה מתכנן על סדנה מתאים לשליטה בעולם, זה בהחלט חייב להיות אחד מאלה בו. זה לזה, המתח הגבוה יכול להיות קטלני.

הלייזר מודרך בכיסא גלגלים

באמצעות לייזר סריקה דומה לאלה המשמשים במערכות בטיחות תעשייתיות, כיסא גלגלים חדש שפותח על ידי שוודיה של אוניברסיטת Luleå של הטכנולוגיה מאפשר לאלה אשר לקויי ראייה לנהוג בו ללא סיוע. נהג נתון משוב Haptic כסיוע ניווט, דומה בדומה למקל.

למרות משהו כזה טוב במושג, רעיון זה כבר עובד אב טיפוס. דוקטורט סטודנט דניאל Innala Ahlmark (אשר לקוי ראייה) כבר לקח את כיסא גלגלים זה על הבדיקה לרוץ במדעי המחשב עסוק באוניברסיטה, חשמל, מחלקה להנדסת שטח. לאחר מבחן זה הוא העיר כי הוא “מרגיש בטוח כמו באמצעות מקל לבן”.

זה ממש מסודר כדי לראות הנדסה וכישורי פריצה לשים להשתמש כדי לעזור לאנשים פגומים בדרך כלשהי (אפילו קריר לראות מישהו לקויי חזותית לעזור עם התהליך עצמו!). לקבלת הרבה יותר “פריצות” הקשורים לעזור לאנשים לבדוק את זה במוח נשלט כיסא גלגלים, או מכשיר ניידות זה לילדים.

Uncategorized

קול מופעל אורות חג המולד

חג המולד מגיע די מהר. [tinkernut] מראה לנו איך לעשות מוסיקה מהירה ומלוכלכת הופעלת חג המולד. כל שעליך לעשות הוא לפתוח זוג רמקולים ישנים במחשב ואת הרמקול מוביל ממסר. השתמש בכך כדי לשקע יש לך אורות מבוקרים מוסיקה. הקטע בתחילת הווידאו הוא קצת מטעה כמו סוג של כוריאוגרפיה יהיה קשה למדי עם ההתקנה הזו. זה עשוי להיראות מוכר כפי שהזכרנו פרויקט כמעט זהה בשנת 2006.