דפוס גומי עבור טרום הייצור אב טיפוס ניצול עיצוב מודפס 3D

Nov 27, 2022 category

כאשר אתה מקבל קרוב לייצור להפעיל את אב טיפוס באמת דרישה להכות את הסימן לפני משיכת ההדק. [בוב] עדיין קשה בעבודה מקבל את לוח התוצאות שלו מעל הקרקע, כמו גם המיזם האחרון שלו היה לגלות שיטה אב טיפוס גומי אטם מבלי לנשוף את התקציב shoestring שלו. הפתרון שלו היה לרתום את כוחו של הדפסה 3D לייצר עיצוב שממנו הוא עשוי לייצר את התבנית שממנו הוא מטיל את חלק הגומי.

כדי להפוך את הדברים קצת יותר קשה, הלהקה היא לא רק דקורטיבי, זה מכפיל כמו חלק מישוש של לחצני התוצאות. אתה יכול לראות את כל שישה מהם (לפני שהוא צבוע כדי לגרום להם להתבלט) בתמונה הבלתי מופרת לעיל. רק מעל התמונה זו היא תמונה של תהליך ביצוע עובש. קיסמים הם השעיית עיצוב מודפס 3D של הלהקה גומי בעוד המחצית התחתונה של עובש סיליקון מגדיר. כאשר זה התרחש [בוב] ריסוס שחרור סוכן כדי להבטיח את המחצית העליונה של התבנית לא להישאר בזמן שהוא נרפא.

התוצאות התבררו רק נהדר. בטח, זו לא השיטה ללכת אם אתה עושה הרבה דברים אלה. עם זאת אנו מתרשם באיכות גבוהה הוא להשיג עבור פריט חד פעמי.

אם המוצר הושלם בצד שמאל נראה מוכר זה מאז הסתכלנו בתפקיד האחרון יוני. [בוב] ממשיך עם שיפורים, כמו גם תוכניות להציג קמפיין מימון הקהל השבוע.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *