Hackaday קישורים: 6 בפברואר, 2022

Feb 10, 2022 Uncategorized

בשבוע שעבר, החדשות היו מלאות סיפורים של ג’ק סוויני, כמו גם את בטוויטר – בוט כי עוקב אחר קומסיות כמו גם את המיליארדים שונים במטוסים האישיים שלהם. זה תפס את האינטרס של המיליארדר- Iest כולם, אחד אלון מוסק, אשר חריג את הישג של שילוב נתונים בן 19, אשר מצייר ממספר מסדי נתונים ציבוריים כדי להסיק את מקומו של המטוס של אלון. אחרי שג’ק צחק בקפידה את ההצעה של אלון של 5,000 $ כדי לקחת את הבוט למטה, אלון Ghosted לו – הרגלי ילדותיים למדי עבור הבחור העשיר ביותר על הפלנטה, יש להגיד. עם זאת ג’ק יכול רק את הצחוק האחרון, כמו אורלנדו מבוסס סילון סילון עסקים סיפק לו עבודה. נראה כמו בטוויטר שלו, כמו גם את kerfuffle וכתוצאה מכך הוא בונה לחדש אמיתי, כך מחפשי עבודה צריך לשים לב.

הנה מקווה שיש לך תוכנית פרישה טובה יותר מאשר נאס”א. חברת האזור חשפה את תוכניותיו של סוף חיי תחנת השטח בעולם, הפרטים שבהם יהיה רק ​​לרוץ עד 2031 המסלול, כמו גם הנחיתה תאונה מכל סוג של פסולת להישאר בבדידות ווטרס של נקודה נמו. החברה רואה את כתב היד הפוליטי בהדרגה על ההזדקנות של ISS וכן במקרים מסוימים מחורר קירות, וכן מודה כי השלב הבא של לימוד מחקר אזור ליאו יובא על ידי צי של תחנות אזור התעשייה, שאף אחד מהם לא קרוב לקיום עדיין. פוליטיקה הצידה, ברצוננו לחפור לתוך הפרטים הטכניים של התוכנית, כמו גם לראות בדיוק מה יהיה הצלה מהתחנה לפני מותו לוהט, אם משהו. הטכניקה המדויקת של De-Orbiting גם יהיה מרתק – נראה כמו תחנה היה דרישה קצת דחף לשים על הבלמים, כמו גם עשוי לדרישה את סיוע חללית קורבן.

“אתה שובר את זה, אתה לתקן את זה,” הוא נקודת מבט שאנחנו סוגים hackaday הם ככל הנראה הרבה יותר נוח עם הציבור הרחב, אשר נוטים להשאיר את העבודה של ציוד פגום לאנשי מקצוע. עם זאת, כי נקודת המבט נראה בליבה של תוכנית העבודה של Google Kromebook של Google עבור בתי הספר, המעודדים את החניכים לתקן את ChromeBooks הם שבורים במספרי שיא בימים אלה. גוגל מציעה סיוע למוסדות על הגדרת מתקני העבודה של ChromeBook, כולל עיצוב פיזי של החנות, ארגון זרימות עבודה, וכן מידע עבודה הכולל לפחות במשך כמה מותגים בולטים של מחשבים ניידים חשופים. למרות עבודה לתיקון מוגבלים דברים ברמת מודול, כמו להחליף ספקי כוח, אנחנו עדיין אוהבים את הרעש של זה. הנה מקווה שמשהו כזה יכול לקבוע שיעור עניין באלקטרוניקה לחניכים שיהיו אחרים לעולם לא מאמינים לפתוח משהו מאתגר כמחשב נייד.

בחודש יולי רשמנו דוח מטריד של חובב RTL-SDR בחצי האי קרים שנעצרו בבגידה, כמובן, בהתבסס על שיעור העניין שלו במעקב אחר טיסות, כמו גם למעקב אחר ספקטרום הרדיו. עכשיו, כפי שהדברים נראים חימום באוקראינה שוב, החברים שלנו ב RTL-SDR.COM מתחדשים זהירות לאוהבי רדיו באזור שיש עדיין סיכונים. אז כמו עכשיו, יש לנו קצב עניין בפוליטיקה של כל זה, אבל בגלל המעצר הקודם, היינו מציעים את זה משלם להיות זהיר עם בדיוק כמה תחביבים נתפסים.

ולבסוף, מלבד האבק מעקב הטיסה שהוזכר לעיל, זה היה שבוע קשה לאלון, כמו גם טסלה. לא רק 817,000 של מכוניות חשמליות יקרות נזכר על משהו קל כמו פעמון בטיחות Wonky, אולם עוד אחד 54,000 כלי רכב נזכרו גם עבור באג יישום תוכנה כי גורם להם להתעלם עצור אינדיקציות “מצב נהיגה עצמית מלא” . אנחנו לא בטוחים אם זה וידאו של זה טסלה לעזאזל יש משהו כדי לשמור על זה באג, אבל זה בטוח ממחיש את הנקודה כי FSD לא מוכן באמת זמן. ואז שוב, בתור תושב בוסטון לשעבר, אנו יכולים למדי לציין בבטחה כי מה שטסלה עושה לא באמת זה שונה בהרבה מאשר בשר בשר שם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *