להנגלינג תמונות עם אפקטים אודיו

Aug 12, 2022 Uncategorized

פעם תוהה מה תצלומים אלה שלקחת את הטיול שלך לפריז ייראה אם ​​אתה רץ אותם דרך עכברוש proco או overdrive הבוס? מה דעתך על פלנגר BF-3? [רוברט פוס] כתב עם סקריפט זה nifty קטן (github) כי מעבד תמונות כאילו הם היו קבצי שמע, כך שתוכל לנסות את זה בלי להשקיע במעמד של דוושות אנלוגי. בדוק את אודיו / Visual DSP אינטואיציה ולראות אם אתה יכול שם את התמונות מבלי להסתכל על ההשפעות.

אם אתה יודע את שורת הפקודה לינוקס שלך, יש באמת לא הרבה – לגלול למטה אל התחתון של התסריט כדי לראות איך זה נעשה. Ffmpeg ממיר את התמונות לפורמט YUV, אשר עובד הרבה יותר טוב מאשר RGB עבור עיבוד אודיו, ולאחר מכן SOX מוסיף את אפקטים אודיו. טיול נוסף דרך FFMPEG מחזיר אותך לתמונה או לסרטון.

בסדר, זה בוגד כי זה החלת אפקטים אודיו בתוך המחשב, אבל שום דבר לא לעצור אותך ממש לוקח את השמע החוצה ולהפעלת אותו דרך אבן קטנה מאובקת. כמובן, ברגע שיש לך אודיו מחוץ למחשב, העולם הוא הצדפה שלך. לחיות מחדש את 70 המפוארים של כאשר אמנים וידאו עשה עובד באמצעות סינתיסי אודיו מוגדרים. אם לא ראית את מעבד תמונה Sandin או את הסורק בפעולה, יש לך כמה youtubing לעשות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *