שאל Hackaday: מה קורה עם מזדאס בסיאטל?

Mar 23, 2022 category

מה האקר לא אוהב פאזל? יש לנו doozy בשבילך. לדברי Kuow – NPR שותפים בסיאטל – הם כבר מקבל תלונה יוצאת דופן. כנראה, אם אתה נוהג מאזדה שנעשו בשנת 2016, כמו גם לך לכוונן את Kuow, הרדיו שלך מקבל תקוע על התדירות שלהם, 94.9 MHz, כמו גם אתה לא יכול לשנות את זה.

על פי פרסום מתחנת הרדיו, זה לא רק להשפיע על רדיו FM. מאזין בשם סמית דיווח:

“ניסיתי לאתחל את זה מאז שעשיתי את זה בעבר, כמו גם שום דבר לא קרה,” אמר סמית, “הבנתי שאני יכול לשמוע NPR, אבל אני לא יכול לשנות את התחנה, לא יכול לנצל את הניווט, יכול ‘ לא לנצל את Bluetooth. ”

התחנה מדווחת גם כי סוכנויות מאזדה באזור מקבלים מוצף עם שלושה שבועות האחרונים על הבעיה. יש תיאוריה על פריסת 5G Smartphone אבל, בכנות, אנחנו לא מקבלים את זה. בהתחשב כי הוא מאזדה, אנו מבינים שזה צריך להיות בטוח למותג זה. עם זאת, נראה שזה לא קורה ברחבי הארץ, ולכן צריך להיות משהו בטוח לקואו, אנחנו מנחשים. אולי משהו בזרם RDS? מה התיאוריה שלך? אולי פירוש Hackaday יסייע לתחנה, כמו גם מאזדה לתקן את המסתורין.

אנו מבינים תחנת רדיו פופולרית של סיאטל בדיונית אשר מיומנות על האוויר ניצל את התגים: “אני מקשיב”. אולי Kuow חייב לאמץ: “אתה מקשיב,” אם הם ממשיכים לתפוס סטריאו לרכב. ראינו אינטראקציות מוזרות בלגן עם חדשנות לפני כן. לעתים קרובות זה בסיסי כמו FOB חיוני.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *