שמירת הדפסה של כיוונית כושלת 3D

Aug 10, 2022 category

זה יהיה חוויה משותפת על ידי כל בעלי מדפסת 3D; הדפסה ארוכה נעשה בעיקר, כמו גם משהו משתבש. תוצאה: רוב ההדפסה, כמו גם ערימה של vermicelli פלסטיק, או גרוע מכך, הדפס עם שכבה אופסט כמובן בו.

[סיימון מינט] היה חלק גדול פועל על המדפסת שלו, כמו גם 2.5 שעות עד 3 שעות הדפס את הזרבובית תפס את הקצה של מה שהוא כבר עשה, כמו גם כתוצאה מכך הוא היה extruding לתוך אוויר דק (הוא סיפר ​​לנו בדוא”ל קצה שלו כי המכונה שלו מתפתח היה הפושע סביר). להיות בר מזל מספיק כדי לראות את זה קורה, הוא היה מסוגל להכות את כפתור עצירה ביישום התוכנה החוזר שלו, כמו גם להביא את האסון לעצירה מהירה.

איך הוא הציל את הנסיבות הוא סיפור מרתק שבו הוא נרשם וידאו לכידת וידאו שהציבו מתחת להפסקה, הוא כלול באמצעות גיליון אלקטרוני כדי לנתח את קוד G, כמו גם לחסל את השורות עבור החלק שכבר הדפיס לפני הוספת קבוצה חדשה של מידות ציר Z כדי להתחיל את הקטע השהייה של הדפס מהמיטה כלפי מעלה. כמה תיקונים נוספים, כמו גם הוא היה מסוגל להדפיס את שארית חלקו, אשר הוא עשוי להדביק את החלק העליון של החלק הבלתי גמור הוא כבר מודפס. הוא מציין את התיאור של YouTube שלו, כי הוא שלח בדוא”ל של אנשים חוזרים, כמו גם אמרו לו שיטה מהירה יותר להציע עם ציר Z: באמצעות הפקודה G92 כדי לאפס אותו.

אתה יכול לשאול למה הוא היה מוכן לבלות את הזמן הזה הוא לא רק הדפס את כל החלק. עם זאת הוא מציין, באירוע ההדפסה עשויה גם נכשלה שוב במדויק בדיוק את אותה נקודה.

אם אינך מצליח לאסוף הדפסה כושלת על פני השטח, בדיוק מה בדיוק לגבי מיחזור ההדפסות הכושלות שלך?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *