רובוטית קסילופון עושה מוסיקה עם MIDI קסם

Mar 20, 2022 category

פורמט MIDI כבר זמן רב כדי ליצור כמה מוסיקה אלקטרונית דפיקות, אז זה מרענן לראות איך [ג ‘ון פ’ מילר] יישם את תקן שלו אנלוגי בשמחה עצמית רובוטית קסילופון .

ממוסגר בתוך מארז אלון אדום מביא, 25-Key המכשיר משתמש סולנואידים בודדים עבור כל מקש, מרמז כי אין לו בעיה ברים מרובים בו זמנית. זה נאמנות נוספת באמת מסייע לשחזר את המנגינות המוכרות דרך פורמט MIDI. המסלולים עצמם יכולים להיות טעון על המכשיר באמצעות כרטיס SD, ונבחרו עבור השמעה עם אופי LCD וכפתור רוטרי.

התוכנה עוברות את המוזיקה המלאה של MIDI מוסיקה של מסלול מסוים לתוך גרסה של 25-הערה תואם את קסילופון. בהתחשב בפסנתר בדרך כלל יש 88 מפתחות, כמה ויתורים מוסיקליים יש צורך לייצר השמעה מוכרת, אבל בסך הכל זה חוויה מוסיקלית מהנה.

אולי רבים מדהימים על הפרויקט הזה הוא התיעוד. אם אתה רוצה לבנות משלך, כל מה שאתה צריך לדעת זמין באינטרנט, ואת שיטת לא הלחמה עושה את הפרויקט הזה נגיש מאוד. רבים של כתיבה קרה לפני כמה שנים, ואנחנו באמת מעוניינים לראות אילו שיפורים נעשו מאז.

הקסילופון הרובוטי מזכיר אלה פעמוני צינורי אוטומטית מרגע לפני זמן מה. אלה פריצות מוסיקליות יכול להיות מעורר השראה במיוחד, ואנחנו לא יכולים לחכות לראות יותר.

[תודה אסד אברהים לטיפ הגדול].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *