ASK HACKADAY: האם extruders היחיד כלים אפשריים TOOLCHANGING?

Mar 24, 2022 Uncategorized

Toolchanging במדפסות 3D היא כבר לא משהו מקצה הדימום; זה הולך המיינסטרים. יש E3D סט איכותי עבור toolchanger כמו גם מערכת תנועה, יהושע ואסקז משלנו שתף פרטים על עיצוב יובל הקוד פתוח toolchanging, כמו גם פשוט רק לאחרונה Prusa3D רשמית חשף את Prusa XL, אשר הבטחות toolchanging עם כמה שיותר כמו חמישה extruders שונה.

Toolchange בהתקדמות
ללא סיכון של זה כדי toolchanging המדינה על 3D מדפסות הגבירה לחזית, אך מה הלאה? איזה סוג של כלים מלבד extruders הגיוני על מדפסת 3D?

ראשית, בואו נדבר על מה שעושה extruders הנפרד כלים גדולים כזה. יכולת extruders שינוי על פי דרישה במהלך הדפסה מאפשרת דברים כמו הדפסה רבה-חומר אמיתי. הדפסה ב הרבה יותר מצבע אחד או חומר יפסיק להיעשות על ידי דחיפת חוטים שונים עם זרבובית יחידה, אשר מגבילה בטביעה לחומרים כי extrude בתנאים דומים כמו גם בטמפרטורות. Toolchanging מרמז באמת להיות מסוגל להדפיס בכמה חומרים, אפילו אם יש להם דרישות שונות, מאחר שכל חומר יש מכבש משלה. זה יתרון remove, אולם מה לגבי כלים מלבד extruders?

מדפסות 3D כבר בתדירות גבוהה יותר לעשות כדי Modded

כלי חיתוך כמו גם לייזרים שתי התאמת ציוד מדפסת 3D טיפוסית נראה כמועמדות סבירות עבור toolchanging, אולם הם לא בלי בעיות משלהם. ליזר צריכים ביטחון עין וכן אוורור, כמו גם כלי חיתוך לייצר בעייתי אבק וכן שברים. עם זאת, לאורך השנים ראינו דווקא כמה 3D מדפסות אישית לתוך חותכי לייזר אור-חובה, או מומר חרטים CNC. זה לא נגמר שם; ראינו מכבש כי מטביע כבל נחושת לתוך דפסים, וכן מדפסות אפילו הפכו מכונות הלחמה דרך החור.

חכם כמו אלה, וחלקם פשוט באמת הייעוד של מדפסת 3D למשהו אחר, כמו גם יש תוצאות קצת או כלום כדי לסיים עם חברה של לשיחול פלסטיק לאובייקטים התוצרת. אולם אחר נראה מכוון באמת לשפר את תהליך הדפסת 3D על ידי הוספת יכולות חדשות, כמו גם עלול לגרום למועמדים כדאי כלי מדפסת 3D toolchanging. אשר אולם אלה הגיוניים שימושיים?

הכלים המשובחים יהיו אולי לא ראינו זאת

הכלים המועילים הרבים צפוי להיות אלה המסייעים מדפסת 3D עושה את עבודתה טובה יותר, או הרבה יותר יעיל. לדוגמא, E3D הפך מצב מוצק למדי כי כלי חיתוך כצעד עיבוד משני יכולים להוסיף ערך אמיתי הדפסי 3D בתנאים הטובים ביותר.

דוגמא נוספת של הדפסי שיפור היא גיהוץ, שמשתמש זרבובית של מכבש כדי להחליק את פני השטח של דפסים. זה נראה נהדר כשזה עובד, אולם כפי המקשרים מסביר, אמינות, כמו גם התוצאות יהיו שונות. ואולי כלי מיוחד, שפותח במיוחד עבור גיהוץ, עלול להחליק דפסים הרבה יותר אמינה כמו גם ביעילות מאשר זרבובית מכבש? YouTube הוא כלי כזה עשוי אפילו להיות מועיל עבור הדפסות הבלטות, כמו גם.

משימה הרבה יותר שאפתן תהיה כלי איסוף ו-מקום שיכול להקטין חומרה כמו אגוזים או מגנטים לתוך הדפסה תוך שהוא התקדמות. הדפסים 3D הכוללים חומרה השבוי היה הדרישה כבר לא מפעיל אנושי מעורב; ברכה עבור ניצול מדפסות 3D בתפקיד לייצר.

כמובן, האפשרויות אינן בלתי מוגבלות. כלי יוגבל בגודל מסוים, כמו גם צורה, כמו גם המסגרת של מדפסת 3D, כמו גם בבנייה גם ישחק תפקיד מה אינו ריאלי. לדוגמא, כלי חיתוך צריכים את המכשיר לחץ על הכלי לתוך החלק מקוצץ, אולם שום כוח כזה נחוץ רילוקיישן מכבש דפוס כאשר 3D. יכולותיו של מכשיר עלולות להגביל מה אפשר לסיים עם כלי מסופק. אולם האינטרס שבה יש האקרים דברים רָדוּף עד כה גורם לי לחשוד שיש הרבה הרבה יותר לאן כל זה בא.

אל הכלים מלבד Extruders הגיוני?

אולי חזקה כמו גם לפתוח toolchanging לא רק להיות הבאת הדפסה רבה-מהותית שולחנות עבודה. ואולי התרומה האמיתית שלה תהיה השיטה היא ממשיכה לאפשר את סוג האקר ניסויים נלהבים הציג עבור שינוי 3D מדפסות, כמו גם תוצאה של דברים שלא היינו אפילו ראינו עדיין. בינתיים, extruders נראה מספיק כדי חשש.

מה הניסיון שלך עם toolchanging? האם דברים כמו עטים, לייזרים, כמו גם כרסומים מדפסת 3D רק גימיקים, או שהם יכולים באמת לשפר כמו גם לשפר את המשימה של הפקת חלקי פלסטיק מועיל? אנחנו מאזינים ומודעות, כך נתנו לנו להבין מה שאתה מאמין בו ההערות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *