תלת מימדי עיצוב תשואות קומפקטי שבעה קטע Hex מציג

Mar 8, 2022 Uncategorized

מחשבים, מן הפשוטה ביותר למתחם ביותר, הם לא מאוד שימושי אם הם לא יכולים לספק משוב למשתמש. אם ממשק זה לוקח את צורת צג, רמקול, או הוביל פשוט, יש כמעט תמיד איזה פלט. אחד הנמצא ביותר הוא התצוגה הנוכחית שבעה קטע. הם קטנים, הם קלים לשימוש, ואולי החשוב ביותר, הם זולים.

בעוד מציג את עצמם קומפקטיים יחסית, הם דורשים לעתים קרובות כלשהי של מעגלים מוטורים – משהו מתרגם ספרה במתח בסיכות הימניות. נהגים אלה יכולים לקחת שטח יקר, במיוחד על לוח לחקר, והוא יכול לפעמים לעשות באמצעות שבעה קטע מציג מסורבל. למרבה המזל, [ג ‘ון Lonergan] יש פתרון נהדר: לוחות נהגים לשבת לחלוטין מתחת לתצוגות. פרויקט התצוגה הכפול שלו שבעה קטע הוקס נולד מתוך צורך – הוא היה זקוק לו את ה- SPAM CPU-1, שהיה מקבל קצת מדי מגושם. כל מודול הוא שני מציג שבעה קטע על גבי PCB קטן. מתחת לצגים חיים מיקרו-בקר של 8 סיביות, שפועל כנוג ההבנה של שני המציגים.

זה כל כך קל להגביל את עצמנו לחשוב בשני מימדים בעת עבודה על עיצוב אלקטרוני – אפילו בעיצוב pcbs multilayer לעתים קרובות מרגיש כמו לעבוד על כמה, אזורים דו מימדיים שונים ולא אחד תלת מימדי אחד. הרעיון של ערימת רכיבים כדי לחסוך מקום, בעוד די פשוט ליישם, היא דוגמה מצוינת של סוג של פתרון בעיות שאנחנו אוהבים לראות כאן hackaday. כמובן, אם אתה אוהב את הרעיון של עיצוב מעגל 3D, אתה צריך לבדוק כמה פסלים מעגלים מדהימים שלנו בהשתתפות בעבר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *