מירוץ Telemetry על תא הטייס

Jun 17, 2022 category

[מרטין] יש לוטוס אליז וגישה למסלול. נשמע כמו כיף, נכון? הבעיה היחידה היא כי קטעי וידאו dashcam שהוא עושה קצת משעמם. בטח, הם מראים לו טס סביב המסלול, אבל בלי איזה נתונים זה באמת קשה לשפר את כישורי הנהיגה שלו. לאחר שחשבתי על זה במשך זמן מה, [מרטין] החליט שהוא יכול להשתמש בפטפברי שלו pi ואת המצלמה מודול כדי להקליט קטעי וידאו של לוח המחוונים של המכונית שלו, ואת נתוני מנוע כיסוי כגון סל”ד, מצערת, ואת המהירות הנכון על גבי הווידאו.

לכידת וידאו הוא חלק קל של מבנה זה – [מרטין] רק מחובר מודול המצלמה Raspi שלו להשתמש השירות קונבנציונאלי raspivid ללכוד. ניתוק נתונים על סרטון שנלכד זה היה קצת יותר קשה, אם כי.

[מרטין] כתב בעבר על שימוש ב Raspi לקריאת נתונים OBD-II לתוך Raspi שלו. לשלב את זה עם סקריפט python כדי לכתוב כתוביות עבור הסרטים שלו, והוא מחוץ לגזעים, עם וידאו ונתונים החוזר של כל מהלך על המסלול.

הסרט וכתוצאה מכך קבצים כתוביות ניתן reended לסרט HD. Reenoding 13 דקות HD וידאו לקח 9 שעות על Raspi. היינו מציעים לעשות זאת עם קומבי חזק יותר, אבל לפחות [מרטין] יש פתרון נהדר כדי לתקן את קטעי וידאו מסלול מעט מעט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *