הנדסת מעגלים משולבת, סגנון 1970

Aug 28, 2022 category

אנו משמשים לסיפורים על מעגלים משולבים ההנדסה הפוכה, בדפים אלה. כמה חשיפות מעניינות של שבבים מסורתיים נוצרו על ידי אנשים כגון עובד קשה עובד [קן שירריף].

אתה יכול להאמין כי שיטה זו תהיה משהו חדש, מוגבל רק לאלה לחשוב על פעולתו של סיליקון מיושן עכשיו. עם זאת, הטריקים של צ ‘יפס אלה היו שומרים בקפידה אינטליגנציה תעשייתית היום, כמו גם היה קצת שוק של אנשי מקצוע אשר החיים באו לפתוח אותם.

מיקרוסקופ אלקטרונים של איגרת כבל ל Z80 CTC למות
חברת הנדסת מעגל משולבת היו עסקיות סקוטסדייל, אריזונה, המתמחה בנתוני שוק המוליכים למחצה. יש להם זמן רב כי נבלע בסדרה של השתלטות עסקים, אבל יש לנו חלון מעניין לתוך הפעילות שלהם מאז הארכיון שלהם נשמר על ידי מוסד סמיתסוניאן. הם הפוך מעגלים משולבים מהונדסים כדי ליצור דוחות כולל מידע מקיף על תכונות מכניות שלהם בנוסף לפעילותם, כמו גם רק דוח כזה הוא הנושא שלנו היום. הערכה שלהם 1979 של ZILOG Z80 CTC (PDF) מתחיל עם הערכה של החבילה, במצב זה הרבה יותר יקר קרמיקה גרסה, ולאחר מכן נראה בפירוט בבניין הפנים של למות עצמו, כמו גם חוטי מליטה שלה. לאחר מכן אנו נלקחים בדפים מודפסים במכונת-מודפסים עם ניתוח מקיף של המעגלים על המתים, עם מעגלים ברמת השער כדי לדון בפעולת כל חלק.

הפרטים הכלולים בדו”ח זה הוא יוצא דופן, הוא מסיר כי כמות משמעותית של עבודה נכנסת לייצור שלה, כמו גם זה היה בעל ערך משמעותי כדי ספציפי של לקוחות של Zilog, כמו גם מתחרים. באותו זמן זה היה היה מידע רגיש מבחינה מסחרית, גם אם זה נראה עכשיו כמו סקרנות היסטורית.

ה- Z80 CTC הוא 4 ערוצים מונה / טיימר שבב היקפי עבור מיקרופון Z80 של Z80 פראי 8 סיביות, ב 28 פינים כפול-קו חבילה. היינו נדהמים לגלות מתוך עיון מהיר, כי אתה עדיין יכול לרכוש את השבב הזה מתוך כמה מן הספקים טיפוסי ולא את העודפים, כך שזה עשוי אפילו עדיין להיות בייצור.

אם הנדסה לאחור IC לוקח את מפואר שלך, תסתכל על הארכיון שלנו של הודעות [קן שירריף].

תודה [fortytwo] עבור קצה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *