אנטנה בשר חזיר מתאימה כמעט בכל מקום

Feb 16, 2022 Uncategorized

[G3OJV] מכירה את הכאב של מנסה להפעיל משדר רדיו חזיר על מגרש קטן. הסרטון האחרון שלו מראה כיצד להקים אנטנה HF היסוד עשירה בחצר האחורית קטנה. מרכז המערכת הוא 49: 1 לא נכון. לא אכלס הוא כמו באלון, עם זאת, אבל באלון הולך מקו מאוזן לאנטנה לא מאוזנת, לא נכון יש שני הצדדים לא מאוזנים. אתה יכול לראות את ההסבר שלו בסרטון להלן.

תיבת בעבודת יד זעירים עולה היטב תחת $ 40 או 50 $, כמו גם מכסה את כל הלהקה HF ב עד 200 W. הווידאו מראה את החלק הפנימי של התיבה אשר, כפי שאתה מצפה, הוא טורויד עם כמה סיבובים של חוּט.

האנטנה המוצעת היא דיפול שנאכלה באי-טון. אלה הם קצת מפוקפקים עם כמה אנשים נשבעים שהם לא יכולים לעבוד כמו גם אחרים אומרים שהם מדהימים. אנחנו מנחשים הם לא יכולים לשבת על מערכת אנטנה אידיאלית, אבל אנחנו גם יודעים כי אתה יכול לקבל הרבה כיף עם כמעט כל סוג של רדיאטור.

האלמנט הוא בערך 33 ft, אבל כדי להפוך אותו בכושר, אתה יכול לכופף את האנטנה כדי להתאים את המגרש שלך. שוב, זה כנראה לא אופטימלי, אבל הרבה יותר טוב מכלום. הקמת אנטנה חוט כמו זה קל, כמו גם רק דורש כמה מבודדים כמו גם חבל תמיכה או מחרוזת. באמצעות חוט דק כמו גם חבל פרופיל נמוך, אתה יכול להסתיר את זה כמעט בכל מקום.

האם זה עובד? נראה בסרטון, לפחות לשפוט על ידי SWR. כמו [G3OJV] אומר, למה לא לנסות את זה לפני dectising אותו?

ראינו אפשרויות אחרות, כמובן. אנחנו גם ראינו אלה אנטנות הפד סוף עשה עם מלכודות הלהקה זעירה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *