גניבת מכוניות ומשאיות, כמו גם צלצולים דלתות עם רדיו

Sep 20, 2022 Uncategorized

יישום תוכנה סבירים מוגדרים פלטפורמות רדיו שניתן לפתח מתוך מקלט טלוויזיה USB אינם מקבלים הרבה כמו על הקצה עצה Hackaday של מאוחר. למרבה המזל, [אדם] שנשלח במדריך מצוין לפצח פרוטוקולים אלחוטיים של SUG-GHZ פתוח לרווחה, כמו גם צלצול פעילים, פתיחת מכוניות, כמו גם בתים פוטנציאליים על האש בתהליך.

האקיצה האלחוטית הראשונה [אדם] טיפלה כדי לשטוף היא להבין בדיוק איך משדר אלחוטי פעמון מתקשר עם המקלט שלה. [אדם] מקושרים יישום תוכנה funcube הגדירו רדיו Dongle (אם כי כל סוג של אחד של אחד מקלט טלוויזיה USB דונגלס שראינו גם יעבוד), כמו גם שימוש ברדיו GNU כדי לשלוח את אותות הרדיו להגיע לקובץ WAV. כאשר מסתכלים על נתוני אודיו זה ב- Audacity, [אדם] ראה את הסימנים לספר לנתונים דיגיטליים, עוזבים עם מחרוזת של 1s, כמו גם 0s כי היה להפעיל את פעמון הדלת האלחוטית שלו.

Dongle Funcube אין את היכולת להעביר, אם כי, כך [אדם] צריך יישום תוכנה מסוגל יותר מוגדר רדיו כדי לחקות את פעולתו הפנימית של משדר פעמץ. הוא גילה אחד במחקר Ettus המחקר USRP, יישום תוכנה עוצב רדיו כי עושה משימה נהדרת של שמירה [BALINT], Hackaday SDR Extraordinaire, עסוק מאוד. על ידי שליחת הנתונים [אדם] מפוענח עם הפונדק funcube מעל USRP, הוא היה מסוגל להפעיל את פעמון הדלת האלחוטי שלו ניצול שום דבר עם כמה מאות דולרים של מכשירי רדיו, כמו גם תחכום יישום תוכנה.

Doorbells הם משחק נמוך, כך [אדם] החליט לצעוד דברים קצת כמו גם לפתוח את המכוניות של הבן שלו משאית על ידי לתפוס כמו גם replaying את האותות מרחוק מפתח מפתח. מכוניות עכשוויות ומשאיות לנצל קוד מתגלגל עבור כניסה keyless שלהם, כדי להבטיח את כל מאמץ הוא רק טריק חגיגה. מכשירים אחרים מופעלת RF, כגון שקע החשמל הנשלט רחוק, הם איום הרבה יותר גדול על הבית, כמו גם אבטחה במשרד, אבל עדיין אחד [אדם] טיפלה לשבר פתוח לרווחה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *