להרים חותך לייזר אל הרצפה השלישית (ועוד כיף אתה כנראה לעולם לא צריך)

Sep 12, 2022 category

אנשים ב Null Area Labs רכשה 40W CO2 צינור לייזר לרכוש כדי לבנות חותך לייזר משלהם. למרבה הצער אף אחד לא באמת רוצה לבנות חותך לייזר; הם רק רוצים לשחק עם חותך לייזר. אז הם בסופו של דבר נושך את הכדור והזמנות מודל של 4000 $ מסין. זה מרחף באוויר. זה הסיפור של קבלת המערכת ולשחק עם זה פעם זה הגיע.

בדוק את אלה קונוסים כתומים בתמונה. חברי האקרספס הוציאו אותם כדי לשמור על כתמי החניה ברור כך שלא נגרם נזק במקרה של תאונה. אבל בגלל שהם נמצאים בלוס אנג’לס כמה לוחמי הדרכים לא באמת אכפת ופשוט הזיזו את הקונוסים בכל מקרה. למרבה המזל מנוף מנוף לקומה השלישית (הם חיסלו את אחד החלונות) בסופו של דבר הולך טוב.

אז מה אתה מסיים עם חותך לייזר כגון זה? לפצח אותו לפתוח ולעשות כמה שיפורים. המפיק מדינות שזה לא יכול לחתוך עם פלדה. ובכן זה רק אם לא להוסיף קצת O2 לתהליך חיתוך. ואת מראות המניות … הם חייבים ללכת. מתברר שדרוג קל הגביר את הכוח על ידי כ -20% (אנחנו תוהים כיצד הם קבעו את זה). בזמן שאנחנו מדברים על אופטיקה, עשוי גם לשדרג את העדשה גם כן. אתה יכול לראות איפה הם בוחרים את זה, ו [charlix] אומר לנו שזה רק הראשון בסדרה של הודעות שהוא יהיה עובד על.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *