האינטרנט של תנורי reflow

May 23, 2022 Uncategorized

באמצעות תנור טוסטר כדי reflow הלחמה היא לא רעיון חדש. אבל [Sukasa] רצה משהו שיש להם הרבה יותר תכונות ו actace משופרת. אז הוא התחתן עם Netduino, תנור טוסטר, וכמה ממסר מצב מוצק כדי להפוך תנור נקי למראה. מטרתו היתה לא נראית דבר כמו שינוי גלויה לצוחח מזדמן. בפנים, עם זאת, התנור עכשיו יש חיבור רשת למעמד המערכת באמצעות דפדפן אינטרנט או JSON.

המוח החדש של התנור הם Netduino PLUS 2 ואת יציאת I2C Expander שמחבר כמה התקנים נוספים I / O. את מאתגר I / O, אם כי, הוא תנורים. כאשר קר, התנור יכול לצייר מעל 16 אמפר, כך זוג של 12A מצב מוצק ממסרים במקביל עם עומס זה. יש גם שני אוהדים: אחד כדי לשמור על אלקטרוניקה מדהים ועוד על בקרת תוכנה. IGBT מאפשר לבקר כדי רוחב הדופק לווסת את הפלט של המאוורר. זוג MAX31855S לקרוא את תרמי הדמות המדווחים על הטמפרטורה.

הבקר היה mashup של לוח המקשים של התנור הקיים ותצוגת LCD של תוספת (ראה זכות). דבר אחד לא ראינו היה סכמטי. כמובן, אתה יכול לקרוא את הקוד להבין איך זה כל מחובר (אלא אם כן אתה משתמש בדיוק בתנור) אתה כנראה הולך צריך לשנות דברים כדי להתאים את ההתקנה הספציפית שלך, בכל מקרה.

ראינו אחרים נראה טוב תנור reflow ובקר בונה בעבר, כולל אחד עם מסך מגע. זה גם ראוי לציין כי אתה יכול למצוא תנורים reflow במחירים נמוכים יחסית עכשיו אם אתה לא מרגיש כמו לגלגל משלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *