ארקייד Maker Pack ולשחק

Apr 6, 2022 Uncategorized

יש משהו על קופסת עץ הגדולה של יצרנית ארקייד המעניקה נוכחות בטוחה לחדר. הבעיה עם קופסה גבוהה וכבדה היא שזה לוקח לא מעט מקום בקלות שואבת את העין. אז [אלכסנדר צ’פל] יצא להימנע לכך ולבנות יצרנית ארקייד שיכול להסתתר במראה רגיל.

נקודות נוספות הוענקו עבור חיווט מסודר בפנים.
הרעיון הוא תיבה עץ היה תלוי על הקיר שקדמו כאשר לא בשימוש. [אלכס] מתחיל עם דיקט ליבנה הבלטי לחתוך לתוך לוחות. לאחר מכן, הוא חל על קצה Banding (פורניר דק עם דבק כלשהו על הישבן), כך שכל הקצוות החשופים נראים כמו עץ ​​טבעי. לאחר מכן, חור מסך מנותב לתוך מסגרת הפנים, המאפשר צג LCD לשבת snuggly פנימה שילוב של חורים כיס וביסקוויטים מאפשר [אלכס] להרכיב הכל ללא ברגים או מחברים גלוי.

בעזרת מדפסת 3D, הוא מפוברק במהירות מנגנון נעילה כדי לשמור על הלוח הקדמי המצורפת כאשר הוא מתקפל. הציר הוא גם 3D מודפס. פטל פטל רגיל 4 כוחות זה מכונה מסוימת. שני צרפתיות צרפתיות להחזיק את הקופסה על הקיר, וברגע שהמערכת נמצאת על הקיר, יש לנו לומר שזה נראה מדהים.

אם אתה מנסה למצוא קטן אבל הרבה יותר ארקייד ארקייד סטנדרטי, למה לא להסתכל על ארקייד זה ארקייד עבור פעוטות? או, אם אתה אוהב את המראה עץ מוצק של ארקייד מוסתר, זה בגודל מלא ארון אלון מוצק יהיה משהו שאתה נהנה. וידאו לאחר ההפסקה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *