משוב Haptic “רובה” מאפשר לך לקחת את המטרה VR

Mar 30, 2022 category

היה זמן שבו נראה המציאות הווירטואלית כמו שזה יישאר בתחום המדע בדיוני לפחות עבור העתיד הנראה לעין. אחר כך התברכו במוצרים כמו כפפות הכוח והילד הווירטואלי שנראו לעשות את זה יותר של מציאות, אם לא אחד clunky ומוגבל. עכשיו, אם כי, מציאות וירטואלית לוקח יותר של שלב מרכז כמו הטכנולוגיה עבור זה משפר יותר ויותר משחקים משוחררים. אנחנו לא יכולים לראות הוכחה גדולה יותר לכך מאשר העובדה כי כמה גיימרים הם בניית בקרי מותאמים אישית שלהם אינטראקציה עם העולם הווירטואלי בדרכים משמעותיות יותר, כמו זה בקר זה בנוי במיוחד עבור משחקי היורה הראשון.

הבקר מבוסס על אקדח Airsoft אבל חסר לחלוטין את היכולת לירות קליע, במקום להשתמש באקדח כבסיס לבניית הבקר. למעשה, המבצע של האקדח הוא הפוך למעשה כדי לטבול את השחקן לתוך המשחק באמצעות משוב haptic המסופק על ידי אוויר בלחץ. האוויר נשאב למה יהיה חזית החבית והוא משוחרר באמצעות השפופרת כאשר משיכה ההדק מזוהה על מנת ליצור אפקט רתיעה. הבקר כולל שפע של תכונות אחרות, כולל היכולת לטעון מחדש את התחמושת, לשנות את מצב הירי, ולעקוב אחר תנועה בזיכרונה של בקרי Oculus משולבים.

כל החלקים עבור בקר זה הם גם 3D מודפסים או זמינים מחוץ מדף, מה שהופך את זה פלטפורמה אידיאלית עבור התאמה אישית ושיפור. יש גם משחק הדגמה זמין מן האחדות המאפשרת הגדרה די קל לבדיקה. בעוד הבקר נראה כמו דרך מצוינת ליהנות חוויית מציאות וירטואלית FPS, אם אתה מחפש בקר כללי יותר מטרה אנחנו גם מתחילים לראות הרבה פיתוח על זה גם כן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *