שעון מזלג כוונון, עם לוגיקה נפרדת

Jan 9, 2022 Uncategorized

[Willem Koopman aka Secretbatcave] היה בעקבות שעון מאסטר שיש לו באוסף שלו, אשר היה למדי מכשיר רועש, אבל רצון לנצל את מערכת השעון הסולנואיד התאמת השעון הוא היה צריך למסור. וילם הוא מעריץ של בית הספר הישן “שעונים, כך המשיך לפתח את הזמן המושלם שלו – ויבטומטי – בדיוק השיטה שרצה. עכשיו, כי הרבה זמן לשמור על גאדג ‘טים לנצל מתנד קריסטל – אשר קצת יותר מאשר גוש של קוורץ רטט – למה לא בקנה מידה זה קצת, כמו גם לנצל את אותו עיקרון, למעט עם מזלג כוונון מתכת? (כמה perfanity, רק כדי להזהיר אותך!)

מתנד מתנד מתנד
מתנד קריסטל פועל בצורה קלה; אתה שם קצת אנרגיה חשמלית, זה מהדהד בתדר הטבעי שלה, אתה מרגיש תהודה, כמו גם להאכיל אותו בחזרה לתוכו לשמור אותו לשמור אותו. עם מתנד מזלג כוונון, רטט לאלץ, כמו גם את ההערות הן שניהם נעשה באמצעות אינדוקציה, סלילים לפעול כמו הגשר בין עולמות אלקטרוניים כמו מכני.

על ידי התקנת מזלג כוונון על הרכבה הלם, הושיט זמזום ה -157 דולף אל המצב, כמו גם מטריד את משק הבית. מזלג זה היה מוגדר להיות 256 הרץ, עם זאת [Willem] מחייך את גרור של אלקטרומגנטים דחף אותו תדר קצת. אשר הגיוני, כי מערכת מכנית שלה, כי יש כוחות נוספים הפועל על זה.

העסקה בתעשייה עם CNC לחתוך מאלומיניום, גרפיקה חרוט, ואז מלוטש קצת. לבסוף לאחר שטח של צבע, זה נראה די חכם. כמה חתיכות טובות של עץ upcycle נלקח מתוך כמה עבודות הבניין פיתחה את המתחם הנתון. בצד האלקטרוניקה, לאחר התעלמות לחלוטין את שגיאת התדרים, כמו גם לאחר מכן מעידה על הרבה נושאים כגון הרמוניקה בתנודה, כמו גם מחיצת הגדרה לא נכונה, שירות שנראה לעבוד, תמיד, יש עוד כמה פרטים הרבה יותר על הסיפור להתגלות ביומן לפתח.

ראינו שעון מזלג כוונון לאחרונה, כגון זה 440 הרץ גאדג ‘ט על ידי [Kris slyka] כי העבודה מעל הפניות, כמו גם בזמן שאנחנו מדברים על מזלגות כוונון, הנה יומן עבודה המציג את הקרביים של אלה בכל מקום 32.768 יחידות קריסטל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *